90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom Bride Büstiyer Takım

Kom Bride Büstiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

En güzel gelinlere. Şık danteli Bikini ve string. Göğsü saran formu ile mükemmel bir bustiyer. Jartiyer çorabı ile takım satılır.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Kom markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Kom markasının Kom Bride Büstiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Kom Bride Büstiyer Takım modeli olsun gerekse de Kom markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, bedenlere sahip Kom Bride Büstiyer Takım, Ekru renk seçeneklerine sahip.Kom 71ST10021 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Bride Büstiyer Takım ürünü faturada "Kom 71ST10021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
149,00 TL
--Tükendi--