90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel)

Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel)

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Kom markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel) modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Kom markasının Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel) modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Şık gelinlere özel. Şık danteli ve göğsü saran formu ile mükemmel kesimli. Takım satılmaktadır..


renk seçeneği\seçenekleri sunan Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel) için, bedenleri bulunmaktadır.Kom 71ST10011 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Bride Destekli Sütyen Takım (gelinlere Özel) ürünü faturada "Kom 71ST10011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-