Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard

Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard
Kom 2016 Koleksiyonu: Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dikişsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Kom markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dikişsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Dikişsiz yeni nesil külot. Dikişsiz külot teknolojisi. İkinci bir ten gibi vücudu saran yumuşak doku. ince kıyafetlerin altından dahi görünmez. Sezonun trend deseni leopar. Leopar sütyen ile takım yapılabilir..


Bu bağlamda Dikişsiz Külot lar arasında Kom markasının Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Kom markasının Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Kom Dikişsiz Bayan Külot - Leopard için, bedenleri bulunmaktadır.Kom 71BK90011 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Kom Bayan Külot

Tükendi-