Kom Dikişsiz Bayan String - Britta İthal

Kom Dikişsiz Bayan String - Britta İthal

Bayanlar güzel görmenin yanında rahat görünmek ve rahat hissetmek isterler. Bu kapsamda Bayan Külot kategorisinde beğeninize sunduğumuz String Külotlarda Kom markasının Kom Dikişsiz Bayan String - Britta İthal ürününü önermekteyiz. Çünkü gerek hafiflik, gerekse de giyilen dış elbiselerden belli olmayışı ve kullanılan malzemeler ile String Külotlar arasında farklı bir yerde bulunmaktadır.


Dikişsiz yeni nesil string. Dikişsiz string teknolojisi. İkinci bir ten gibi vücudu saran yumuşak doku. İnce kıyafetlerin altından dahi görünmez  .


Kom markası özellikle ülkemizde büyük beğeni ile tercih edilen bir iç çamaşırı üreticisi markasıdır. Gerek ürünlerindeki kalite ve gerekse de benimsedikleri müşteri memnuniyeti esasları sayesinde bayanlar tarafından daha çok rağbet görecektir. Kom markasının Kom Dikişsiz Bayan String - Britta İthal model Bayan String Külotlarını en iyi ve en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulabilirsiniz.

36 bedeni\bedenleri bulunan bu String Külot, Siyah renk seçeneklerine sahip.Kom 71BK80211 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
20,25 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!