Kom Grace Külot

Kom Grace Külot
Kom 2017 Koleksiyonu: Kom Grace Külot

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


Şık fransız danteli. Grace minimiser sütyen ile mükemmel bir takım. Mükemmel kalıbı ile rahat.

Bayan Boxer Külot modellerinden Kom markasına ait Kom Grace Külot modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Kom markası, bünyesinde bulunan Kom Grace Külot modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

38, 40, 42, 44, 46 bedenleri mevcut olan Kom Grace Külot, Ekru, Gül Kurusu, Siyah-Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Kom 41BK10021 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Kom Bayan Külot

29,90 TL   %7
27,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün