90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom Marta Geniş Askılı Atlet

Kom Marta Geniş Askılı Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


Düz ince askılı Atlet şık ve zarif görünmek isteyen kadınlara özel marta şort ve pantolon ile harika kombin.

Özellikle Kom markasına ait Kom Marta Geniş Askılı Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Kom markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Kom Marta Geniş Askılı Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Taş, Kiraz Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Kom Marta Geniş Askılı Atlet için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Kom 51BA20021 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Marta Geniş Askılı Atlet ürünü faturada "Kom 51BA20021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
49,90 TL
--Tükendi--