90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom Sharon Gecelik

Kom Sharon Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Kom markasının Kom Sharon Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Kom markasının tasarımları, hem de Kom markasının ürün kalitesi size Kom Sharon Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.Kom markası bu Kom Sharon Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Kom Sharon Gecelik için, 36, 38, 40, 42 bedenleri bulunmaktadır.Kom SHARONG Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Sharon Gecelik ürünü faturada "Kom SHARONG" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
190.89 TL   %38
118,23 TL
--Tükendi--