Kom Sophie Şort

Kom Sophie Şort

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


'Leavers' danteli ile şık' *Bilight',Crep de'amour kumaşı ile tüy gibi hafif. Sophıe,Shirley ve Stacy sütyen ile takım yapılabilir. .

Bayan Boxer Külot modellerinden Kom markasına ait Kom Sophie Şort modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Kom markası, bünyesinde bulunan Kom Sophie Şort modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

36, 38, 40 bedenleri mevcut olan Kom Sophie Şort, Siyah, Ekru, Pembe, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Kom 41BK02031 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
91,00 TL   %29
65,00 TL
--Tükendi--