Kom Sütyen - Serena

Kom Sütyen - Serena
Kom 2017 Koleksiyonu: Kom Sütyen - Serena

Sütyen Modellerilerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


Mükemmel toparlayıcı. Özel askıları omuzdaki baskıyı azaltır. Göğsü toparlayarak estetik görünüm kazandırır. Yumuşak kabı sayesinde rahattır.

Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Kom markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Kom Sütyen - Serena modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Kom markasının Kom Sütyen - Serena model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

75C, 75D, 75DD, 80B, 80C, 80D, 80DD, 85B, 85C, 85D, 85DD, 90C, 90D, 90DD bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Kom SU1015601 Sütyen Modelleri tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Kom Sütyen Modelleri

64,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-85DD
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün