Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-840

Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-840
Sistina 2017 Koleksiyonu: Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-840

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%92 Dantel Polyamit %8 Likra


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Sistina markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-840 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Sistina markasına ait Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-840 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Sistina E-840 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Sistina Seksi Elbiseler ve Takımlar

36,50 TL   %23
28,08 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün