Külod Sütyen Takım X-LADY 4837

Külod Sütyen Takım X-LADY 4837
X-Lady 2019 Koleksiyon: Külod Sütyen Takım X-LADY 4837

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu Külod Sütyen Takım X-LADY 4837 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının Külod Sütyen Takım X-LADY 4837 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Kırık Beyaz, Pudra Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Külod Sütyen Takım X-LADY 4837 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4837 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Külod Sütyen Takım X-LADY 4837 ürünü faturada "X-Lady 4837" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.