90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım

Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Feelings markasına ait Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Feelings markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Feelings markasına ait Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Göğüs ortasında ve Külot ön iki tarafta bulunan siyah kurdeladan papyon süsleri, Külotta bulunan jartiyer askıları ile sıradışı seksi

  • Esnek jarse kumaş
  • Düşük bel Boyshort tasarım külot
  • Boyun askısı tek parça lastikten ve sırt bağlantısı bağcıkları sayesinde her beden göğüs ile uyum
  • Large Kesim Standart Beden (S, M, L bedenler içindir)bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM 7016 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kurdelalı Ve Jartiyer Askılı Boyshort & Sutyen Takım ürünü faturada "Feelings MM 7016" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-