La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque 974
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque 974
<span style="font-size: 16px;"><strong>Ürün İki Parçadan Oluşur</strong></span>

<span style="font-size: 16px;"><strong>1 Adet Vucut Çorabı </strong></span>

<span style="font-size: 16px;"><strong>1 Adet&nbsp; Saten eldiven</strong></span>

<span style="font-size: 16px;"><strong>Beden Standar</strong></span>

<span style="font-size: 16px;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">%80 Polyamide %20 Lycra İnce fileden yapılmış,</span></strong></span>

<span style="font-size: 16px;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">askılı, sade, özel bölge dekolteli, dirseklere kadar saten eldivenle fantazi edilmiş vücut çorabı.</span></strong></span>

<br />
Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. La Blinque vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque 974 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri mevcut olan La Blinque 974, Görseldeki Ürün rengine\renklerine sahip.

La Blinque lablinque-974 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque 974 ürünü faturada "La Blinque lablinque-974" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.