90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Bady 514

La Blinque Bady 514
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Bady 514

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Ürün Detayı : Mini Delikli Fileden Göğüs ve Basen Dekolteli Bady

<br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Bady 514 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Bady 514 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan La Blinque Bady 514, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque 665 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Bady 514 ürünü faturada "La Blinque 665" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-