La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004

La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


<span style="font-size: 12pt;">Ürün adı: Seksi Bady<br /> <br /> Ürün Özellikleri :<br /> <br /> Ürün Detayı : transparan görünümlü ön kısmında kelebek motifli&nbsp; özel bölgesi dekolteli bady</span>


Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4004 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
48,60 TL   %44
27,22 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün