La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


<span style="font-size: 12pt;">Ürün adı: Seksi Bady<br /> <br /> Ürün Özellikleri :<br /> <br /> Ürün Detayı : transparan görünümlü ön kısmında kelebek motifli&nbsp; özel bölgesi dekolteli bady</span>


Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4004 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Basen Dekolteli Bady 4004 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.