La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Deri Korse 2044

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


%60 Polyamide %40 Polyurethane, Lak (iç giyime uygun suni deri) den yapılmış arkası bağcıklı string, Arkasında kırmızı kurdale mevcuttur

<br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Deri Korse 2044 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Deri Korse 2044 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Deri Korse 2044, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.



La Blinque lablinque-2044 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Deri Korse 2044 ürünü faturada "La Blinque lablinque-2044" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.