La Blinque Elbise Serisinin Gözdesi Gece Mavisi Elbise 6023

La Blinque Elbise Serisinin Gözdesi Gece Mavisi Elbise 6023
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Elbise Serisinin Gözdesi Gece Mavisi Elbise 6023
%90 Polyamide %10 Lycra Hem bu kadar seksi hem bu kadar şeker olunmaz ki. Tek omuzlu etek uçları ve eldiven uçları pul paletli lame elbise. Aynı kumaştan fiyonk taçlı. İster clup ister fantazi; size kalmış...


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. La Blinque iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Elbise Serisinin Gözdesi Gece Mavisi Elbise 6023 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Elbise Serisinin Gözdesi Gece Mavisi Elbise 6023, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

La Blinque lablinque-6023 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
91,80 TL   %44
51,41 TL
--Tükendi--