La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Erotik Bady 4007
Seksi bikini, tüm vücut hatlarını en çarpıcı şekilde ön plana çıkaran,hem beli, hem kalçayı vurgulayan en seksi deniz çamaşırları arasındadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi bikini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Erotik Bady 4007
%90 Polyamide %10 Lycra Lame parlak kumaştan yapılmış, göğüs dekolteli ve özel bölgeyi kapatacak şekilde tasarlanmış, tüm vucudu saran bady.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi bikini ile mümkündür. La Blinque iç giyim seksi bikiniler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Erotik Bady 4007 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan ürünün La Blinque Erotik Bady 4007, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-4007 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Erotik Bady 4007 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4007" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.