La Blinque Erotik Jartiyer Set 7016

La Blinque Erotik Jartiyer Set 7016
La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Erotik Jartiyer Set 7016

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Jartiyer askıları taşlarla süslenmiş ve aynı taşlardan boyun bağı bulunan jartiyerli dantel string ve dantel silikonlu ince çorap takım.La Blinque markasının La Blinque Erotik Jartiyer Set 7016 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Erotik Jartiyer Set 7016 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-7016 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Fantazi Takımlar

43,20 TL   %44
24,19 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün