La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Erotik Korse Set 2070

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


85 Polyamide %15 Lycra, Dantelli tül korse ve gögüs dekolteli string takım, ​ Bedenler: S-M 36,38 Beden L-XL 40,42 Bedene Uygundur

<br />

Özellikle La Blinque markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın La Blinque Erotik Korse Set 2070 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Erotik Korse Set 2070, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-2070 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Erotik Korse Set 2070 ürünü faturada "La Blinque lablinque-2070" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.