La Blinque Erotik Mini Takım 8014

La Blinque Erotik Mini Takım 8014
La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Erotik Mini Takım 8014

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%90 Polyamide % 10 Lycra İri delikli fileden mini jartiyer sütyen string takım. File, silikonlu jartiyer çorap ürüne dahildir.

<br />

La Blinque markasının La Blinque Erotik Mini Takım 8014 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Erotik Mini Takım 8014 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-8014 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Fantazi Takımlar

54,00 TL   %44
30,24 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün