La Blinque Erotik Seksi Etek Büstiyer Takım 6020

La Blinque Erotik Seksi Etek Büstiyer Takım 6020
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Erotik Seksi Etek Büstiyer Takım 6020

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


%85 Polyamide %15 Lycra Lame kumaştan yapılmış seksi etek büstiyer takımı. İster evde kullanın ister clubda, isterseniz denizde isterseniz havuzda. Etekte tüm beli saran halkalar kullanılmıştır.


Özellikle La Blinque markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın La Blinque Erotik Seksi Etek Büstiyer Takım 6020 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Erotik Seksi Etek Büstiyer Takım 6020, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-6020 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2018 La Blinque Fantazi Takımlar

75.6 TL   %44
42,34 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!