La Blinque 2019 Koleksiyon: La Blinque Fantazi Atlet String Takım 7025

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda La Blinque markasına ait La Blinque Fantazi Atlet String Takım 7025 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek La Blinque markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan La Blinque Fantazi Atlet String Takım 7025 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Fantazi Atlet String Takım 7025, Resimdeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque 7025 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Atlet String Takım 7025 ürünü faturada "La Blinque 7025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.