La Blinque Fantazi Atlet Tanga Takım 8012

La Blinque Fantazi Atlet Tanga Takım 8012

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%100 Polyamide İri fileden hazılanmış, atlet askıları ve tangası yanlardan kurdela ile bağlamalı, boyunluğu parlak taş ile süslenmiş seksi atlet tanga takımı.

<br />

Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten La Blinque markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın La Blinque Fantazi Atlet Tanga Takım 8012 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. La Blinque markasına ait La Blinque Fantazi Atlet Tanga Takım 8012 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.La Blinque lablinque-8012 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
48.6 TL   %44
27,22 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!