90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013

La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013
Lame seksi straplez elbise. İster straplez olarak giyin, isterseniz askısını taktığınızda 2011-2012 trendli dolamaçlı ve omuzlu elbise olarak kullanın.

<br />
Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. La Blinque iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

La Blinque lablinque-6013 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Giyim Seksi Club Lame Elbise 6013 ürünü faturada "La Blinque lablinque-6013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Seksi Elbiseler ve Takımlar

54 TL   %44
30,24 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün