La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011

La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011
La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011

Fantazi Şort Takım ları normal gündelik hayatta yaygın olarak kullanılan bir iç çamaşırı türü değildir. Bu ürün grubu Fantazi Takımlar kategorisinde erotik çekiciliği arttırmak, eşler arasında renkli bir iletişim sağlamak amacıyla üretilmektedirler. Özellikle sitemizin Fantazi Takımlar kategorisinde bulunan tüm Fantazi Şort Takım ları en kaliteli, en hoş tasarıma sahip, en doğal malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlar ile kadınlar erkekleri bu Fantazi Şort Takım lar ile baştan çıkaracaklar.


%90 Polyamide %10 Lycra Micro kumaştan short yüzücü atlet ve tozluk. Atletin sırt kısmında ve tozluklarda kelebek motifi vardır.


Özellikle La Blinque markası bu alanda kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Bu markanın La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011 modelinde kullanılan kumaş ve renklerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım kadınların çekiciliğine şüphesiz bir erotizm katacaktır. La Blinque markasının La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011 modeline ait bu Fantazi Şort Takım ı en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

S-M, L-XL, bedenlere sahip La Blinque Fantazi İç Giyim Short Takım 6011, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

La Blinque lablinque-6011 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Fantazi Takımlar

97,20 TL   %44
54,43 TL
--Tükendi--