La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Fantazi Kostümü Seksi Hostes 2005

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


%85 Polyamide %15 Lycra Üç parçadan oluşan, likralı seksi mini eteği, kravatlı tül büstiyeri ve kep. Fantazilerini süslemek isteyenlere...

<br />

Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Fantazi Kostümü Seksi Hostes 2005 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Fantazi Kostümü Seksi Hostes 2005 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Fantazi Kostümü Seksi Hostes 2005, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-2005 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Kostümü Seksi Hostes 2005 ürünü faturada "La Blinque lablinque-2005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.