La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Fantazi Maske 5025
Fantazi Maskeler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi aksesuar modellerinden oluşmaktadır. Masum yada kıçkırtıcı, tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni tüylü maske modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Fantazi Maske 5025
zımbalı deri maske


Tüylü maskelerde seçilen renkler malzemeler ve dantel gibi süslemeler kadın giyiminde karşı konulmaz bir güzellik yaratır. La Blinque Fantazi maskeler, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Fantazi Maske 5025 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Pembe, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan La Blinque Fantazi Maske 5025 için, Standart bedenleri bulunmaktadır.

La Blinque lablinque-5025 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Maske 5025 ürünü faturada "La Blinque lablinque-5025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.