90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012

La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda La Blinque markasına ait La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz La Blinque markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. La Blinque markasına ait La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Lak kumaş (yapay deri) ve tül ile kombine edilmiş seksi etekli sütyen takım.

<br />
S, M, L, XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

La Blinque 337 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Seksi Etekli Lak Takım 3012 ürünü faturada "La Blinque 337" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Fantazi Takımlar

75.6 TL   %44
42,34 TL
--Tükendi--