La Blinque Fantazi Seksi İçgiyim Bady 7006

La Blinque Fantazi Seksi İçgiyim Bady 7006

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Lak ve tül karışımı seksi bady. Önden fermuarlı, yanlarda halka olan, eldiven ve çorapta derili tül yapılmış fantazi bady.

<br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Fantazi Seksi İçgiyim Bady 7006 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Fantazi Seksi İçgiyim Bady 7006 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, XL bedenleri mevcut olan La Blinque Fantazi Seksi İçgiyim Bady 7006, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-7006 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
102,60 TL   %44
57,46 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün