90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque File Bady 4003

La Blinque File Bady 4003
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque File Bady 4003

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Mini delikli file kumaş ve parlak lak kumaş ile kombine edilmiş, göğüs kısmı çapraz iplerle birleştirilmiş fantazi iç giyim. Göz bandı ile muhteşem.
 
Farklılık Arayanlara

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque File Bady 4003 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque File Bady 4003 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan La Blinque File Bady 4003, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4003 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque File Bady 4003 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-