La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Gece Elbisesi 6007

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
%90 Polyamide %10 Lycra Micro kumaştan, kol uçları ve yakası dantelden yapılmış, vücudu saran süper sırt dekolteli seksi clup elbisesi.

<br />

Bu sebeple La Blinque Gece Elbisesi 6007 modeli bayanların beğenisini kazanmış La Blinque markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen La Blinque markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında La Blinque Gece Elbisesi 6007 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. La Blinque Gece Elbisesi 6007 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.La Blinque lablinque-6007 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Gece Elbisesi 6007 ürünü faturada "La Blinque lablinque-6007" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.