90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011

La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tül kumaştan hazırlanmış göğüs ve özel bölge dekolteli seksi bady. Özel bölge dekoltesi parlak taşlarla süslenmiştir.


Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4011 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Gögüsü Dışarda Bırakan Özel Bölgesi Açık Body 4011 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Erotik Kadın İç Giyim

48.6 TL   %44
27,22 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün