90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022

La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


<div align="left"> &nbsp;</div> <h2 style="text-align: center;"> <span style="font-family: georgia,serif;"><span style="font-size: 12pt;">Transparan &nbsp;Göğüsü</span></span><br /> <br /> <span style="font-family: georgia,serif;"><span style="font-size: 12pt;">Acık &nbsp;Bady</span></span><br /> <br /> <br /> <span style="font-family: georgia,serif;"><span style="font-size: 12pt;"><span style="line-height: 1.6em; font-size: 12pt;">Tül Transparan gögüsleri dısarda kalan özel<br /> <br /> bölgesinde dudak motifli</span></span></span></h2> <div align="left"> <span style="font-size: 12pt;">&nbsp;</span></div> <div align="left" style="text-align: center;"> &nbsp;</div> <br /> <br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4022 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Güögüs Kısmı Acık Bady 4022 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4022" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Erotik Kadın İç Giyim

54 TL   %44
30,24 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün