La Blinque İçgiyim Seksi Lak Jartiyer 8017

La Blinque İçgiyim Seksi Lak Jartiyer 8017

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Lak kumaştan (suni deri) hazırlanmış seksi jartiyer takım. Seksi string, eldiven, sütyen ve silikonlu çoraplarıyla tam set.


La Blinque markasının La Blinque İçgiyim Seksi Lak Jartiyer 8017 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque İçgiyim Seksi Lak Jartiyer 8017 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-8017 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
97,20 TL   %44
54,43 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün