La Blinque Jartiyerli Takım 7004

La Blinque Jartiyerli Takım 7004

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%85 Polyamide %15 Lycra Mini delikli fileden hazırlanmış, ince askılı ve askıları papatya desenli taşla süslenmiş, jartiyerli, string ve file silikonlu dantelli çorabı ile çok özel bir takım.


La Blinque markasının La Blinque Jartiyerli Takım 7004 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Jartiyerli Takım 7004 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-7004 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
59,40 TL   %44
33,26 TL
--Tükendi--