90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070

La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda La Blinque markasına ait La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz La Blinque markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. La Blinque markasına ait La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%100 Polyamide Kırmızı veya siyah kaz tüyünden hazırlanmış, göğüs ve özel bölge dekolteli erotik takım.

<br />
S-M, L-XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

La Blinque lablinque-1070 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Kaz Tüyü Erotik Kırmızı Takım 1070 ürünü faturada "La Blinque lablinque-1070" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Fantazi Takımlar

37.8 TL   %44
21,17 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün