La Blinque Kelebekli Bady 4028

La Blinque Kelebekli Bady 4028

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


<p align="left" style="text-align: center;"> <span style="font-size: 12pt;"><span style="font-size: 12pt;">Transparan Kelebekli Bady </span></span><br /> <br /> <span style="font-size: 12pt;">%85Polyamide %15 Lycra</span><br /> &nbsp;

<p align="left" style="text-align: center;"> <span style="font-size: 12pt;">&nbsp;</span>

<p align="left" style="text-align: center;"> <span style="font-size: 12pt;">&nbsp;</span>

<span style="font-family: Times New Roman,Times,serif; font-size: 12pt;"><span style="line-height: 1.6em;">&nbsp;<span style="font-size: 18px; font-weight: bold;">Siyah Tülden&nbsp;yapılmış&nbsp;&nbsp;boyundan Baglamalı &nbsp;Özel Bölge Dekolteli&nbsp;</span></span><br /> <span style="line-height: 1.6em;"><span style="font-size: 18px; font-weight: bold;">Dekolte Kısmında Kelebek Motifi Var</span></span><span style="font-size: 14pt;"> Çok seksi</span></span>

<br /> <br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Kelebekli Bady 4028 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Kelebekli Bady 4028 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Kelebekli Bady 4028, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4028 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
48.6 TL   %44
27,22 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün