La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Dantelli silikonlu kayma yapmayan file jartiyer çorab. Ön kısmından kaz tüyü ile kurdele sarmakta olup, kurdelenin üstü taşla süslenmiştir.


La Blinque markasına ait La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955 ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955 ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. La Blinque markasının La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955 model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955 için, Standart bedenleri bulunmaktadır.La Blinque lablinque-955 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Kırmızı Jartiyer Çorap File 955 ürünü faturada "La Blinque lablinque-955" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.