La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Pembe Kostüm 6031

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Lame pembe kumaştan yapılmıştır. İster yarım tulum hemşire kostümü olarak kullanın, ister aradaki zinciri çıkartıp short büstiyerini ayrı ayrı kullanın. Hemşire kepi hediyedir.Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Pembe Kostüm 6031 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Pembe Kostüm 6031 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Pembe Kostüm 6031, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-6031 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Pembe Kostüm 6031 ürünü faturada "La Blinque lablinque-6031" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.