La Blinque Seksi Dantel Jartiyer Takım 8024

La Blinque Seksi Dantel Jartiyer Takım 8024

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Desenli tülden mini mini takım. Gögüs arasında mini taş kullanılmış, 5 parçadan olusuyor. Sütyen, string, jartiyer, 15 denye çorap ve çok kulanımlı aksesuar. İster saç bantı ister göz bantı ister bilek bağı olarak kulanabilirsiniz.

<br />

La Blinque markasının La Blinque Seksi Dantel Jartiyer Takım 8024 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Seksi Dantel Jartiyer Takım 8024 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL, Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-8024 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
64,80 TL   %44
36,29 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün