La Blinque Seksi Dekolteli Lak Takım 8052

La Blinque Seksi Dekolteli Lak Takım 8052

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda La Blinque markasına ait La Blinque Seksi Dekolteli Lak Takım 8052 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz La Blinque markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. La Blinque Seksi Dekolteli Lak Takım 8052 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. La Blinque markasına ait La Blinque Seksi Dekolteli Lak Takım 8052 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%60 Polyamide %40 Polyurethane Lak (içgiyime uygun suni deri) üretilmiş seksi set. Gögüsler kurdele ile zik zak yapılmış, gizemli dekolte olmuş, basen kısmı dekoltesi bol tutulmuştur.

<br />
S/M, L/XL, Standart bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Görseldeki Ürün, Resimdeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

La Blinque lablinque-8052 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
86,40 TL   %44
48,38 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün