La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Seksi Fantazi Kostüm Yarasa 2056

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


%85 Polyamide %15 Lycra Siyah tülden sırt dekoltesi zincirli olup kanatları takmadır. Arzuya göre çıkartılabilir. Shortun arka kısmı kalp şeklindedir. Kulakları ürüne dahildir.

<br />

Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Seksi Fantazi Kostüm Yarasa 2056 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Seksi Fantazi Kostüm Yarasa 2056 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Seksi Fantazi Kostüm Yarasa 2056, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-2056 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Seksi Fantazi Kostüm Yarasa 2056 ürünü faturada "La Blinque lablinque-2056" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.