La Blinque Seksi File Takım 7010

La Blinque Seksi File Takım 7010
La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Seksi File Takım 7010

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%90 Polyamide %10 Lycra Mini delikli fileden üretilmiş, göğüs dekolteli, boyundan bağlamalı, jartiyer kısmında parlak taşlar sıralanmış, string ve silikonlu dantelli çorapla çok özel bir jartiyer takım.La Blinque markasının La Blinque Seksi File Takım 7010 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Seksi File Takım 7010 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-7010 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Fantazi Takımlar

64,80 TL   %44
36,29 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün