La Blinque Seksi Fileli Jartiyer Takım 7009

La Blinque Seksi Fileli Jartiyer Takım 7009

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


%98 Polyamide % 2 Lycra Çekici ve karşı konulmaz olduğunuzu unutmayın. Kendinizi göstermenin tam sırası...İri file jartiyerli bady ve string çorap takımı.


La Blinque markasının La Blinque Seksi Fileli Jartiyer Takım 7009 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının La Blinque Seksi Fileli Jartiyer Takım 7009 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

La Blinque lablinque-7009 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
75,60 TL   %44
42,34 TL
--Tükendi--