La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Seksi Gelinlik 6045

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Lez dantelden sütyen büstiyer string takımı. 15 denye silikonlu dantelli jartiyer çorabı, tülden yapılan duaklık ve gelin çiçeği hediyedir.

<br />

Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Seksi Gelinlik 6045 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Seksi Gelinlik 6045 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Seksi Gelinlik 6045, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-6045 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Seksi Gelinlik 6045 ürünü faturada "La Blinque lablinque-6045" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.