La Blinque Seksi Jartiyer 998

La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Seksi Jartiyer 998

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


%90 Poyamide %10 Lycra Kendinden jartiyerli file çorap ve string takımı. Çoraplarda kurdele ve taş kulanılmış, seksi görünümü ön plana çıkartan fantazi iç giyimin incisi jartiyer set.


Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde La Blinque markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak La Blinque markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın La Blinque Seksi Jartiyer 998 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.La Blinque lablinque-998 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Erotik Kadın İç Giyim

54,00 TL   %44
30,24 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün