La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Seksi Lame Şortlu Takım 3013

Fantazi Şort Takım ları normal gündelik hayatta yaygın olarak kullanılan bir iç çamaşırı türü değildir. Bu ürün grubu Fantazi Takımlar kategorisinde erotik çekiciliği arttırmak, eşler arasında renkli bir iletişim sağlamak amacıyla üretilmektedirler. Özellikle sitemizin Fantazi Takımlar kategorisinde bulunan tüm Fantazi Şort Takım ları en kaliteli, en hoş tasarıma sahip, en doğal malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlar ile kadınlar erkekleri bu Fantazi Şort Takım lar ile baştan çıkaracaklar.


İki parçadan oluşan, lame şort ve tül bikini. Şortu ve bikinisi kalplerle süslenmiştir.


Özellikle La Blinque markası bu alanda kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Bu markanın La Blinque Seksi Lame Şortlu Takım 3013 modelinde kullanılan kumaş ve renklerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım kadınların çekiciliğine şüphesiz bir erotizm katacaktır. La Blinque markasının La Blinque Seksi Lame Şortlu Takım 3013 modeline ait bu Fantazi Şort Takım ı en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

S-M, L-XL, bedenlere sahip La Blinque Seksi Lame Şortlu Takım 3013, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

La Blinque lablinque-3013 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Seksi Lame Şortlu Takım 3013 ürünü faturada "La Blinque lablinque-3013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.