La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Seksi Tulum 4014

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


%90 Polyamide %10 Lycra İri delikli file yarım tulum. Kol kenarları yaka ve dekolte lez dantelden üretilmiştir.


Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Seksi Tulum 4014 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Seksi Tulum 4014 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Seksi Tulum 4014, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4014 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Seksi Tulum 4014 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.