La Blinque Siyah Beyaz Amigo Kız Kostümü 2000

La Blinque Siyah Beyaz Amigo Kız Kostümü 2000

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


%90 Polyamide %10 Lycre Siyah lame kumaştan yapılmıştır. Mini janjanlı etek önden beyaz pile yapılmıştır. Büstiyerin yarısı siyah yarısı beyaz yapılmış, sırttan ve boyundan baglamalı taraftarların severek kulanabilecegi takım.

<br />

Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Siyah Beyaz Amigo Kız Kostümü 2000 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Siyah Beyaz Amigo Kız Kostümü 2000 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Siyah Beyaz Amigo Kız Kostümü 2000, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-2000 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.
64,80 TL   %44
36,29 TL
--Tükendi--